Dziś jest: Poniedziałek, 04-07-2022

Informacje

Narzędzia i usługi

Ośrodek Sportu i Rekracji

Halowa Liga Piłki Nożnej – Osir Lwówek Cup 2012/2013 - TERMINARZ ROZGRYWEK

  • 30-11-2012
TERMINARZ  ROZGRYWEK  HALOWEJ  PIŁKI  NOŻNEJ  –  OSIR  LWÓWEK  CUP 2012/2013
 
 
I Kolejka – 24.11.2012 r.
15.00 – Dąb Bolewice – Dorjan Lwówek
15.50 – Błyskawica Pakosław – Oldboje Lwówek
16.40 – Den Agro Wytomyśl – Bąki z Łąki Nowy Tomyśl
17.30 – Grom Zębowo – Błaszyk Team
18.20 – Sparta Brody - Filmowa Lwówek
19.10 – Radwansport Kuślin – Pol-Strautmann Lwówek
 
 
II Kolejka – 1.12.2012 r.
15.00 – Dąb Bolewice – Filmowa Lwówek
15.50 – Den Agro Wytomyśl – Oldboje Lwówek
16.40 – Sparta Brody – Grom Zębowo
17.30 – Radwansport Kuślin – Bąki z Łąki Nowy Tomyśl
18.20 – Dorjan Lwówek – Pol-Strautmann Lwówek
19.10 – Błyskawica Pakosław – Błaszyk Team
 
 
III Kolejka – 8.12.2012 r.
15.00 – Dorjan Lwówek – Bąki z Łąki Nowy Tomyśl
15.50 – Sparta Brody – Błyskawica Pakosław
16.40 – Den Agro – Błaszyk Team
17.30 – Grom Zębowo – Filmowa Lwówek
18.20 – Radwansport Kuślin – Oldboje Lwówek
19.10 – Pol-Strautmann Lwówek – Dąb Bolewice
 
 
IV Kolejka – 15.12.2012 r.
15.00 – Dąb Bolewice – Bąki z Łąki Nowy Tomyśl
15.50 – Radwansport Kuślin – Błaszyk Team
16.40 – Oldboje Lwówek – Dorjan Lwówek
17.30 – Sparta Brody – Den Agro Wytomyśl
18.20 – Grom Zębowo – Błyskawica Pakosław
19.10 – Pol-Strautmann Lwówek – Filmowa Lwówek
 
 
V Kolejka – 22.12.2012 r.
15.00 – Grom Zębowo – Den Agro Wytomyśl
15.50 – Dorjan Lwówek – Błaszyk Team
16.40 – Błyskawica Pakosław – Filmowa Lwówek
17.30 – Dąb Bolewice – Oldboje Lwówek
18.20 – Radwansport Kuślin – Sparta Brody
19.10 – Bąki z Łąki Nowy Tomyśl – Pol-Strautmann Lwówek
 
 
VI Kolejka – 5.01.2012 r.
15.00 – Dąb Bolewice – Błaszyk Team
15.50 – Grom Zębowo – Radwansport Kuślin
16.40 – Oldboje Lwówek – Pol-Strautmann Lwówek
17.30 – Sparta Brody – Dorjan Lwówek
18.20 – Błyskawica Pakosław – Den Agro Wytomyśl
19.10 – Bąki z Łąki Nowy Tomyśl – Filmowa Lwówek
 
 
VII Kolejka – 12.01.2013 r.
15.00 – Grom Zębowo – Dorjan Lwówek
15.50 – Błyskawica Pakosław – Radwansport Kuślin
16.40 – Sparta Brody – Dąb Bolewice
17.30 – Den Agro Wytomyśl – Filmowa Lwówek
18.20 – Błaszyk Team – Pol-Strautmann Lwówek
19.10 – Oldboje Lwówek – Bąki z Łąki Nowy Tomyśl
 
 
VIII Kolejka – 19.01.2013 r.
15.00 – Błaszyk Team – Bąki z Łąki Nowy Tomyśl
15.50 – Sparta Brody – Pol-Strautmann Lwówek
16.40 – Grom Zębowo – Dąb Bolewice
17.30 – Błyskawica Pakosław – Dorjan Lwówek
18.20 – Den Agro Wytomyśl – Radwansport Kuślin
19.10 – Oldboje Lwówek – Filmowa Lwówek
 
 
IX Kolejka – 26.01.2013 r.
15.00 – Dorjan Lwówek – Den Agro Wytomyśl
15.50 – Błyskawica Pakosław – Dąb Bolewice
16.40 – Grom Zębowo – Pol-Strautmann Lwówek
17.30 – Radwansport Kuślin – Filmowa Lwówek
18.20 – Sparta Brody - Bąki z Łąki Nowy Tomyśl
19.10 – Oldboje Lwówek – Błaszyk Team
 
 
X Kolejka – 02.02.2013 r.
15.00 – Grom Zębowo – Bąki z Łąki Nowy Tomyśl
15.50 – Błyskawica Pakosław – Pol-Strautmann Lwówek
16.40 – Sparta Brody – Oldboje Lwówek
17.30 – Den Agro Wytomyśl – Dąb Bolewice
18.20 – Radwansport Kuślin – Dorjan Lwówek
19.10 – Błaszyk Team – Filmowa Lwówek
 
 
XI Kolejka – 09.02.2013 r.
15.00 – Dąb Bolewice – Radwansport Kuślin
15.50 – Błyskawica Pakosław – Bąki z Łąki Nowy Tomyśl
16.40 – Dorjan Lwówek – Filmowa Lwówek
17.30 – Grom Zębowo – Oldboje Lwówek
18.20 – Den Agro Wytomyśl – Pol-Strautmann Lwówek
19.10 – Sparta Brody – Błaszyk Team

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją