Dziś jest: Środa, 22-01-2020

Informacje

Narzędzia i usługi

Ośrodek Sportu i Rekracji

Liga Halowa OSIR Lwówek Cup 2014/2015 - XI Kolejka

  • 12-02-2015
 Liga Halowa OSIR Lwówek Cup 2014/2015
Wyniki:
XI Kolejka – sobota – 7.02.2015r. – godz.15.00 – Hala OSiR
15.00 Grom Zębowo – Błaszyk Team Kasacja Pniewy                            1 : 13
15.50 – Błyskawica Pakosław – Dąb Bolewice                                         7 :  5
16.40 – Bąki z Łąki Nowy Tomyśl – Sala Karmazyn Brody                      3 :  1
17.30 – Chłopaszki ze Lwówka – Filmowa Lwówek                                4 :  3
18.20 – Pingwiny z PNT – Zenit Wytomyśl                                               8 :  5
19.10 – Zjednoczone Siły Gminy Kuślin – Kwiatkowski Lwówek          5 :  9
 
TABELA KOŃCOWA
1.Błaszyk Team Kasacja Pniewy                                       11   33   157 : 26
2.Chłopaszki ze Lwówka                                                    11   30   131 : 23
3.Filmowa Lwówek                                                             11    24     99 : 43
4.Grom Zębowo                                                                  11    24     78 : 54
5.Zenit Wytomyśl                                                                11    18    62 : 58
6.Kwiatkowski Lwówek                                                      11    16    56 : 91
7.Bąki z Łąki Nowy Tomyśl                                                11     15    52 : 46
8.Pingwiny z PNT                                                                 11     13    47 : 71
9.Zjednoczone Siły Gminy Kuślin                                      11      9    44 : 73
10.Błyskawica Pakosław                                                     11      9    33 : 97
11.Dąb Bolewice                                                                  11      6    37 : 92
12.Sala Karmazyn Brody                                                     11     0    19 : 141
 
KLASYFIKACJA STRZELCÓW BRAMEK
87 – Dmythro  Koshakov (Błaszyk Team)
24 – Mateusz Nowak (Chłopaszki) , Jakub Kościukiewicz (Chłopaszki)
23 – Łukasz Kolanko (Grom)
22 – Bartosz Horemski (Chłopaszki)
21 – Patryk Janasik (Filmowa)
19 – Sławomir Pertek (Kwiatkowski)
18 – Daniel Hajdukiewicz (Filmowa), Miłosz Flieger (Zenit)
17 – Kamil Sieroń (Bąki)
16 – Remigiusz Spychała (Chłopaszki)
15 – Hubert Chwalisz (Chłopaszki)
14 – Arkadiusz Heliński (Zjednoczeni)
13 – Krzysztof Galas (Błaszyk Team), Marcin Knop (Błaszyk Team) ,Damian Pigla (Pingwiny)                                                                                                                     
12 – Marcin Karłyk (Chłopaszki), Michał Gucia (Bąki), Marcin Pilc (Grom), Sebastian Zając (Grom),
        Krzysztof Krajewski (Pingwiny)
11 – Wojciech Konieczny (Zenit) , Patryk Pośpieszny (Filmowa)
10 –Krystian Komin (Błyskawica), Mateusz Hercog (Sala Karmazyn), Adrian Igła (Filmowa)
9 – Jakub Bialik (Filmowa) , Patryk Nowacki (Błyskawica) , Tomasz Piosik (Dąb)
8 – Mateusz Bąbelek (Chłopaszki) , Mikołaj Szulc  (Zenit),  Zbigniew Królik (Błaszyk Team) ,
      Marcin Gapik (Kwiatkowski), Radosław Jenek (Grom), Patryk Szlawski (Grom), Mateusz Mrówka
      (Filmowa), Kacper Hildebrand (Bąki)
7 – Piotr Chwirot (Filmowa), Przemysław Piechota (Kwiatkowski),Radosław  Galas (Błaszyk Team)
6 – Michał Kapelski  (Zenit),  Dawid Nowak (Kwiatkowski), Tadeusz Zajączkowski (Błaszyk Team),
     Tomasz Puncewicz (Błaszyk Team), Tomasz Konieczny (Zenit) , Patryk Smoczyk (Zjednoczeni), 
5 – Jakub Werner (Chłopaszki), Sebastian Szober (Zjednoczeni), Łukasz Piosik (Pingwiny),
      Michał Dwornik (Bąki),  Artur Forysiak (Filmowa) , Sebastian Białek (Błyskawica)                                                                                          
4 – Paweł Kapałka (Dąb), Krzysztof Marchewka (Błaszyk Team), Szymon Kałek (Pingwiny), Błażej
      Kapelski (Zenit),Sławomir Nykiel(Grom),Robert Stachowiak(Sala Karmazyn),Adam Kapałka(Dąb),
      Mirosław Kliszewski (Zenit), Wojtek Wojtaszek (Bąki),  Mateusz Grześkowiak (Filmowa)
           
3 – Mikołaj Świergiel  (Kwiatkowski),  Łukasz Mizgajski (Grom),  Kamil Olejniczak (Zenit),
     Radek Dziamski (Dąb) ,Łukasz Kandulski  (Filmowa),  Michał Poznański  (Zjednoczeni),
     Jacek Gawroński  (Pingwiny), Paweł Tomaszewski (Pingwiny ), Szymon Kozłowski (Dąb),
     Kamil Halasz (Grom), Michał Świergiel  (Kwiatkowski), Markus Kurcewicz (Dąb)
     2 – Kamil Kamyszek (Zjednoczeni) , Damian Borowy (Dąb) , Maciej Nowak (Kwiatkowski) ,
     Bartosz Matys (Dąb) ,  Krzysztof  Gołeczko (Pingwiny) , Dawid Świtała (Pingwiny),
     Mariusz  Przybylak (Zjednoczeni),   Łukasz  Kapelski  (Zenit), Jakub Chylak (Bąki) ,
     Błażej Szulc (Kwiatkowski), Rafał Rackowiak (Kwiatkowski), Marek Matyjasik (Błyskawica),
     Karol Jędrzejczak (Dąb), Adrian Łęcki (Sala Karmazyn), Hubert Jędrzejczak (Zjednoczeni), 
     Damian Łuczak(Bąki) , Maciej Nicke (Zjednoczeni) ,  Sebastian Gołeczko (Pingwiny) ,
     Arkadiusz Górny (Grom), Krystian Strymiński (Błyskawica),Damian Hała (Błyskawica)
1 –Tobiasz Golec  (Sala Karmazyn), Adam Łuczak (Dąb), Damian Szymkowiak (Zjednoczeni) ,
     Bartłomiej Dłużyński (Dąb), Tomasz  Kaminski(Grom), Wojciech Lisek (Grom) ,
     Kamil Tomala (Zjednoczeni), Rafał Roj (Filmowa) ,Marcin Wyrwa (Błyskawica),
     Robert Spychała (Zjednoczeni), Rafał Szaj  (Zjednoczeni), Mateusz Hała (Błyskawica),
     Kamil Hała (Błyskawica) , Sebastian Jędrzejczak (Sala Karmazyn), Dawid Sprywa (Dąb) ,
     Piotr Stengert  (Kwiatkowski), Patryk  Piechota  (Bąki) , Łukasz Woźniak (Pingwiny),
    Adrian Łuszczak (Dąb) , Piotr Beszterda (Sala Karmazyn) , Michał Brychczyński (Kwiatkowski)
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją