Dziś jest: Poniedziałek, 23-04-2018

Informacje

Narzędzia i usługi

Aktualności

30
11

OBWIESZCZENIE Burmistrza Miasta i Gminy Lwówek

zawiadamia
o możliwości zapoznania się z Raportem o oddziaływaniu na środowisko planowanego wydobywania kruszywa naturalnego ze złoża „Zgierzynka II” w miejscowości Zgierzynka, gmina Lwówek.
30
11

Z PYRKIEM BEZPIECZNIEJ

      W dniu 8 maja 2009r odbył się gminny finał policyjnego programu edukacyjnego „ Z PYRKIEM BEZPIECZNIEJ”. Organizatorami turnieju był Urząd Miasta i Gminy i Posterunek Policji w Lwówku.
30
11

Burmistrz Miasta i Gminy w Lwówku informuje:

• Spis wyborców będzie udostępniony na pisemny wniosek w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Lwówek, pokój nr 6 w dniach od 25 maja 2009r. do dnia 5 czerwca 2009r. w godzinach urzędowania.
• Termin składania wniosków przez wyborców niepełnosprawnych o dopisanie do spisu wyborców w Obwodach Nr 3 i 4 oraz wniosków wyborców przebywających czasowo na obszarze gminy lub wyborców nigdzie niezamieszkałych o dopisanie do spisu wyborców upływa w dniu 28 maja 2009 r.
 
Burmistrz Miasta i Gminy
/-/ Rafał Mroczkiewicz
30
11

Prace plastyczne naszych rodziców

      4 maja rodzice, którzy przyszli na „drzwi otwarte” w Zespole Szkoły i Przedszkola im. Jana Pawła II w Brodach mogli obejrzeć swoje prace plastyczne sprzed wielu lat. Najstarsze prace liczą około trzydziestu lat.
30
11

Lwówecki Caritas na basenie

     Dnia 16 maja br. grupa dzieci i młodzieży skupiającej się przy świetlicy Caritas wraz z opiekunami z naszej parafii wyjechała do Wolsztyna na basen. Było nas tam ponad 40., mieliśmy basen do swojej dyspozycji.
30
11

Pierwszy Orlik w Powiecie Nowotomyskim

W poniedziałek 11 maja 2009r. w Lwówku oddano do użytku pierwszy w powiecie nowotomyskim kompleks boisk zrealizowanych w ramach programu „Moje boisko - Orlik 2012”.
30
11

UWAGA

Urząd Miasta i Gminy w Lwówku przypomina wszystkim podmiotom gospodarczym posiadającym zezwolenia na sprzedaż i podawanie napojów alkoholowych ,że z dniem 31 maja 2009 r. upływa termin wpłaty II raty. Wysokość opłat pozostaje bez zmian .
30
11

BIWAK I MAJÓWKA - TO INTEGRACYJNE SPOTKANIA MIESZKAŃCÓW ZĘBOWA

      Pod koniec kwietnia piętnastoosobowa grupa młodzieży z Zębowa przebywała przez trzy dni na biwaku w ośrodku wypoczynkowym KAMA w Łężeczkach koło Chrzypska Wielkiego.