Dziś jest: Sobota, 18-11-2017

Informacje

Narzędzia i usługi

Aktualności

30
11

Protokół Rozwój sportu poprzez drużyny młodzieżowe biorące udział w...

Lwówek, dnia 23 kwietnia 2010 r.
 

Protokół
 
W dniu 23.04.2010 r. Komisja w składzie:
1. Paweł Kasprowicz - Przewodniczący Komisji
2. Maciej Piechowiak - Zastępca Przewodniczącego Komisji
3. Joanna Łuczak - Sekretarz Komisji
4. Stanisław Heliasz - Członek Komisji
5. Zbigniew Gawełek - Członek Komisji

dokonała podziału środków dla klubów sportowych i organizacji sportowych z Gminy Lwówek.
W oparciu o posiadaną dokumentację rozdysponowano środki na realizację zadania – Rozwój sportu poprzez drużyny młodzieżowe biorące udział w rozgrywkach ligowych w ogłoszonym otwartym konkursie ofert.
 
Przekazano dotacje wg poniższego zestawienia:
1. Lwóweckie Towarzystwo Piłkarskie „POGOŃ” - 6.500,-
2. Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „MAWIT” Lwówek - 5.500,-
6. Uczniowski Klub Sportowy „LWY” Lwówek - 3.000,-
RAZEM : 15.000,-

30
11

„ RAZEM PO ZDROWIE” VI Międzyszkolny Konkurs organizowany przez ...

    Szkoła Podstawowa w Grońsku od kilku lat jako główne zadanie wychowawcze obrała sobie promocję zdrowia. W związku z tym podejmujemy się szeregu działań dotyczących tego zadania. Pragniemy również dodać, że od dwóch lat należymy do Wielkopolskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie.
30
11

Pyrek 2010

      W dniu 13 maja 2010 r. odbył się gminny finał policyjnego programu edukacyjnego „ Z PYRKIEM BEZPIECZNIEJ”. Organizatorami turnieju był Urząd Miasta i Gminy i Posterunek Policji w Lwówku.
30
11

UWAGA

Z dniem 26 marca 2010 r. nie pobiera się opłaty skarbowej 17 zł. za zaświadczenia potwierdzające dokonanie opłaty za zezwolenia na sprzedaż alkoholu.

Urząd Miasta i Gminy w Lwówku przypomina wszystkim podmiotom gospodarczym posiadającym zezwolenia na sprzedaż lub podawanie napojów alkoholowych, że termin wpłaty II raty upływa 31 maja 2010 r.

Opłata po tym terminie nawet 1 dzień powoduje cofnięcie zezwoleń na okres 6 miesięcy.
30
11

Informacja o bezpłatnych szkoleniach

Załączniki

30
11

20-lecie samorządu terytorialnego w gminie Lwówek

      27 maja 2010 roku w godzinach popołudniowych, w sali Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Lwówku odbyła się XXXIX sesja Rady Miejskiej w Lwówku. W trakcie sesji Burmistrz omówił stopień zaawansowania prac wykonywanych obecnie na terenie gminy przy budowie kanalizacji sanitarnej Pakosław - Brody - Bródki, oraz przy inwestycjach drogowych: Rondzie na Lwowie i drodze do Zgierzynki. Radni Rady Miejskiej podjęli uchwały dotyczące bieżącego funkcjonowania gminy Lwówek. Drugą część sesji poświęcono natomiast rocznicy pierwszych wyborów do samorządu terytorialnego, które zostały przeprowadzone dokładnie 20 lat wcześniej.
30
11

Protokół

W oparciu o posiadaną dokumentację rozdysponowano środki na realizację zadania publicznego – Letni Wypoczynek Dzieci i Młodzieży w 2010 roku w ogłoszonym otwartym konkursie ofert.