Dziś jest: Piątek, 22-03-2019

Informacje

Narzędzia i usługi

Aktualności

30
11

Parafia pw. Św. Andrzeja Apostoła w Brodach poznańskich

      W czerwcu 2009 roku ministranci (choć nie tylko) z naszej Parafii św.Andrzeja Apostoła w Brodach, wyjechali na letni obóz do Pomieczyna (Kaszuby).
30
11

IX puchar prezesa - Pakosław

      Tegoroczny Turniej o Puchar Prezesa LKS Błyskawica Pakosław był już dziewiątą edycją tych popularnych zawodów. Przy pięknej słonecznie pogodzie rzesze kibiców mogły obserwować emocjonujące spotkania, w których rywalizowały obok gospodarzy zespoły Sparty Brody, Korony II Bukowiec i LZS Wąsowo.
30
11

Lekcje biblioteczne w M-GOK we Lwówku

      1 września rozpoczął się nowy rok szkolny 2009/2010. Uczniowie ochoczo, z uśmiechem na twarzy, rozpoczęli naukę w szkołach. Dla lwóweckich gimnazjalistów z klas pierwszych był to czas zapoznawania się z nowym środowiskiem – nowymi kolegami, koleżankami, nauczycielami ale nie tylko.
30
11

Wrzesień pracowitym miesiącem dla Stowarzyszenia z Zębowa

      Miesiąc wrzesień był miesiącem w którym działo się bardzo wiele w Zębowie.
Panie z Stowarzyszenia „Aktywna Wieś „zorganizowały dla mieszkańców wioski kurs komputerowy. Przez 16 godzin intensywnej pracy uczestniczki a było ich dziesięć uczyły się obsługi komputera. Na zatrudnienie instruktora Stowarzyszenie pozyskało dotacje z starostwa powiatowego Nowy Tomyśl.
30
11

Kolejni nauczyciele dyplomowani z gminy Lwówek

     W minione wakacje do grona nauczycieli dyplomowanych pracujących w placówkach oświatowych gminy Lwówek dołączyły cztery nauczycielki: Pani Elżbieta Kasprowicz z Zespołu Szkoły i Przedszkola w Brodach, Pani Izabella Stasinska z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Zębowie, Pani Iwona Heliasz z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Chmielinku i Pani Agnieszka Karge z Gimnazjum w Lwówku.
30
11

Lekcja historii zorganizowana z okazji 70 rocznicy wybuchu II wojny światowej...

      18 września w sali M-GOK odbyła się niecodzienna lekcja historii zorganizowana z okazji 70 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Na zaproszenie dyrektora M-GOK Zbigniewa Torchały lokalny kolekcjoner militariów pan Piotr Wojciechowski przywiózł część swych zbiorów do tutejszego Domu Kultury.
30
11

Podsumowanie akcji „Wypoczynek letni dzieci i młodzieży z gminy...

      W realizacji zadania publicznego „Wypoczynek letni dzieci i młodzieży z gminy Lwówek” w roku 2009 udział wzięło 9 organizacji pozarządowych:
30
11

Nowi pracownicy samorządowi w gminie Lwówek

      30 września 2009 r. w Urzędzie Miasta i Gminy odbył się egzamin kończący służbę przygotowawczą dla osób po raz pierwszy podejmujących pracę na samorządowych stanowiskach urzędniczych.
30
11

15. Festyn Archeologiczny w Biskupinie - ZSP i P CHMIELINKO

ZSP i P CHMIELINKO
Dzieci z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Chmielinku wraz z rodzicami i nauczycielami uczestniczyły w 15. Festynie Archeologicznym w Biskupinie
30
11

Wakacje 2009 - ZSPiP Zębowo

      Wzorem lat ubiegłych podjęliśmy się organizacji letniego wypoczynku. Tym razem grupa uczniów ze szkoły w Zębowie i Posadowie oraz gimnazjum spędziła pięć dni w pobliskich Łężeczkach.