Dziś jest: Poniedziałek, 08-08-2022

Informacje

Narzędzia i usługi

Ośrodek Sportu i Rekracji

Liga Halowa OSIR Lwówek Cup 2014/2015 - X Kolejka

  • 06-02-2015
 Liga Halowa OSIR Lwówek Cup 2014/2015
Wyniki:
X Kolejka – sobota – 31.01.2015r. – godz.15.00 – Hala OSiR
15.00 – Dąb Bolewice – Pingwiny z PNT                                                   3 :  6
15.50 – Filmowa Lwówek  – Kwiatkowski Lwówek                                 7 :  8
16.40 – Bąki z Łąki Nowy Tomyśl – Zjednoczone Siły Gminy Kuślin   11 :  3
17.30 – Grom Zębowo – Zenit Wytomyśl                                               13 :  5
18.20 – Błaszyk Team Kasacja Pniewy – Chłopaszki ze Lwówka           4 :  3
19.10 – Błyskawica Pakosław – Sala Karmazyn Brody                            7 :  4
 
TABELA
1.Błaszyk Team Kasacja Pniewy                                       10   30   144 : 25
2.Chłopaszki ze Lwówka                                                    10   27   127 : 20
3.Filmowa Lwówek                                                             10    24     96 : 39
4.Grom Zębowo                                                                  10    24     77 : 41
5.Zenit Wytomyśl                                                                10    18    57 : 50
6.Kwiatkowski Lwówek                                                      10    13    47 : 86
7.Bąki z Łąki Nowy Tomyśl                                                10     12    49 : 45
8.Pingwiny z PNT                                                                10     10    39 : 66
9.Zjednoczone Siły Gminy Kuślin                                      10      9    39 : 64
10.Dąb Bolewice                                                                  10      6    32 : 85
11.Błyskawica Pakosław                                                     10     6     26 : 92
12.Sala Karmazyn Brody                                                     10     0    18 : 138
 
KLASYFIKACJA STRZELCÓW BRAMEK
79 – Dmythro  Koshakov (Błaszyk Team)
24 – Mateusz Nowak (Chłopaszki)
23 – Łukasz Kolanko(Grom)
22 – Bartosz Horemski (Chłopaszki),Jakub Kościukiewicz(Chłopaszki)
21 – Patryk Janasik(Filmowa)
18 – Daniel Hajdukiewicz(Filmowa)
17 – Miłosz Flieger (Zenit)
16 – Kamil Sieroń(Bąki)
15 -  Remigiusz Spychała (Chłopaszki) 
14 – Arkadiusz Heliński(Zjednoczeni), Hubert Chwalisz(Chłopaszki)
13 – Krzysztof Galas(Błaszyk Team), Sławomir Pertek(Kwiatkowski)                                                                                                                        12 – Marcin Karłyk (Chłopaszki), Michał Gucia(Bąki), Marcin Pilc(Grom), Sebastian Zając(Grom),
        Damian Pigla(Pingwiny)
11 – Marcin Knop(Błaszyk Team)
10 – Marcin Knop(Błaszyk Team), Krystian Komin(Błyskawica), Mateusz Hercog(Sala Karmazyn),
        Patryk Pośpieszny(Filmowa), Adrian Igła(Filmowa)
9 – Wojciech Konieczny(Zenit), Jakub Bialik(Filmowa)
8 – Mateusz Bąbelek (Chłopaszki), Mikołaj Szulc (Zenit), Zbigniew Królik(Błaszyk Team),
      Marcin Gapik(Kwiatkowski), Radosław Jenek(Grom), Patryk Szlawski(Grom), Krzysztof
      Krajewski(Pingwiny)
7 – Mateusz Mrówka(Filmowa), Piotr Chwirot(Filmowa), Tomasz Piosik(Dąb),Kacper Hildebrand(Bąki),
      Przemysław Piechota(Kwiatkowski)
6 – Michał Kapelski (Zenit), Radosław Galas(Błaszyk Team), Dawid Nowak(Kwiatkowski),
     Tomasz Puncewicz(Błaszyk Team),Tomasz Konieczny(Zenit) 
5 – Jakub Werner (Chłopaszki), Patryk Smoczyk(Zjednoczeni), Tadeusz Zajączkowski(Błaszyk Team),
      Patryk Nowacki(Błyskawica), Michał Dwornik(Bąki), Artur Forysiak(Filmowa)                                       4 – Paweł Kapałka (Dąb), Krzysztof Marchewka (Błaszyk Team), Szymon Kałek (Pingwiny), Błażej
      Kapelski (Zenit),Sławomir Nykiel(Grom),Robert Stachowiak(Sala Karmazyn),Adam Kapałka(Dąb),
      Mirosław Kliszewski(Zenit),Sebastian Białek(Błyskawica),Wojtek Wojtaszek(Bąki)
     
3 – Łukasz Piosik(Pingwiny), Mikołaj Świergiel (Kwiatkowski), Łukasz Mizgajski(Grom),
     Radek Dziamski (Dąb) ,Łukasz Kandulski (Filmowa), Michał Poznański (Zjednoczeni),
     Jacek Gawroński (Pingwiny), Mateusz Grześkowiak(Filmowa), Paweł Tomaszewski
     (Pingwiny), Kamil Halasz(Grom)
     2 – Kamil Kamyszek (Zjednoczeni), Damian Borowy (Dąb), Maciej Nowak(Kwiatkowski),
     Bartosz Matys (Dąb),  Krzysztof  Gołeczko (Pingwiny), Dawid Świtała (Pingwiny),
     Mariusz  Przybylak(Zjednoczeni),   Łukasz   Kapelski  (Zenit), Markus Kurcewicz(Dąb),
     Błażej Szulc (Kwiatkowski), Rafał Rackowiak(Kwiatkowski), Marek Matyjasik(Błyskawica),
     (Kwiatkowski), Karol Jędrzejczak(Dąb), Adrian Łęcki (Sala Karmazyn), Hubert Jędrzejczak  
     (Zjednoczeni), Damian Łuczak(Bąki), Maciej Nicke(Zjednoczeni), Sebastian Szober(Zjednoczeni)
1 –Tobiasz Golec (Sala Karmazyn), Adam Łuczak (Dąb) , Krystian Strymiński (Błyskawica),
     Damian Hała (Błyskawica), Bartłomiej Dłużyński (Dąb), Tomasz  Kaminski(Grom),
     Kamil Tomala (Zjednoczeni), Rafał Roj (Filmowa) ,Marcin Wyrwa (Błyskawica),
     Michał Świergiel (Kwiatkowski), Robert Spychała (Zjednoczeni), Rafał Szaj  (Zjednoczeni), Mateusz
     Hała (Błyskawica),  Szymon Kozłowski (Dąb), Kamil Hała (Błyskawica), Jakub Chylak (Bąki),
     Piotr Stengert (Kwiatkowski), Patryk  Piechota  (Bąki) , Łukasz Woźniak (Pingwiny),
    Dawid Sprywa (Dąb), Adrian Łuszczak(Dąb), Piotr Beszterda(Sala Karmazyn), Sebastian Gołeczko
    (Pingwiny), Arkadiusz Górny (Grom), Wojciech Lisek (Grom), Kamil Olejniczak (Zenit)
   
XI Kolejka – sobota – 7.02.2015r. – godz.15.00 – Hala OSiR Lwówek
 
15.00 – Błaszyk Team Kasacja Pniewy – Grom Zębowo
15.50 – Błyskawica Pakosław – Dąb Bolewice
16.40 – Bąki z Łąki Nowy Tomyśl – Sala Karmazyn Brody
17.30 – Chłopaszki ze Lwówka – Filmowa Lwówek
18.20 – Pingwiny z PNT – Zenit Wytomyśl
19.10 – Zjednoczeni Gminy Kuślin – Kwiatkowski Lwówek
    
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją